Ugrás a tartalomra
A fajtamentés telefonszámán kérünk, ne jelentkezz gazdinak

Szelim #21673

N/A 🎂 N/A éves R.I.P.

Ahogy előző posztunkban megírtuk, sok kutyánk panzióban várja, hogy elkezdődjön az Ő fejezete a „boldogabb világ” című történetben. Szelim is ilyen fiúcska. Szaporítótól érkezett. Még bele sem kóstolhatott, milyen is egy igazi gazdival ülni a kanapén, szeretve lenni, nyugodtan pihenni az ő saját ágyában, a saját macijával. Várt… Várt, hogy legyen egy hely, ahová kihozhatjuk. És nem sikerült…😢 Egyformán, eseménytelenül teltek a napok, végtelen szeretettel üdvözölte Gábort a napi látogatások alkalmával. Őt már nagyon ki akartuk hozni, annyira cuki kutya volt, nem odavaló. Este nem fogadta el a vacsoráját, ezen kívül semmi nem utalt arra, hogy komoly baj lenne. Abban maradtunk, ha reggelit sem eszik, irány a doktornéni. Reggel arcul csapott a hír minket, Szelim éjszaka meghalt. 😭😭😭 Végtelenül szomorúak és dühösek is vagyunk, hogy Neki csak ennyi jutott. Itt hagytad ezt a földet, reméljük odaát boldog lehetsz 🖤!

Minden kutyánk oltva, chipezve és ivartalanítva (vagy ivartalanítási kötelezettséggel) fogadható örökbe. Kérjük, mielőtt jelentkezel, olvasd el az Örökbefogadás menetét.

Nyárköszöntő Westies séta
Kiemelt üzenet

Nyárköszöntő Westies séta

Nyárköszöntő Westies séta

Megnézem →