Angie #4611
Angie #4611
Angie és két „tesója” Baranya megyéből került hozzánk egy szaporítótól. 3 év körüli westie leányzó. Alapvetően egészségesnek tűnt, bár rettentően el van hízva, ezért diétára fogtuk. Hátulsó lábait furcsán terheli, ezért ortopéd szakorvos is meg fogja nézni. Féreghajtót és kullancs-cseppet kapott, mert a kozmetika és a vizsgálat során találtak benne kullancsot is. Barátságos, más kutyákkal jól kijön. Egyelőre a szobatisztaság és a nyakörv, póráz helyes használatát tanulja.

2014.03.09.
Angie nagyon szeretetigényes leányzó, aki remekül tudja érvényesíteni az akaratát. Jelenleg tanulja a póráz és a séta rejtelmeit.

2014.03.25.
Angie átesett az ivartalanitáson.

2014.04.06.
Örömmel jelentjük, hogy lányaink Angie és Bogi péntek este gazdisodtak. Sok boldogságot kivánunk nektek csajok ![]()
Engie, sajnos a gazdik tanyájáról elkóborolt, azóta sem találtuk meg.
Minden kutyánk oltva, chipezve és ivartalanítva (vagy ivartalanítási kötelezettséggel) fogadható örökbe. Kérjük, mielőtt jelentkezel, olvasd el az Örökbefogadás menetét.